Сергей Бабкин оправдался за выступления в России (слушать)

В Сети опубликовали запись телефонного разговора Сергея Бабкина и проукраинского активиста Антона Петровского.

Представитель Добровольческого движения ОУН Антон Петровский на Facebook-странице организации опубликовал запись своего телефонного разговора с украинским исполнителем Сергеем Бабкиным. В ходе беседы стало понятно, какие требования выдвигают активисты: певец должен на камеру заявить, что он считает Россию агрессором. Артист на провокации не повелся.

«Я хотел с Вами поговорить, только чтобы предметом разговора перед глазами не стояло признание на камеру, что Россия — агрессор и все такое», — отвечал на монотонные реплики Петровского Сергей Бабкин.

Сергей Бабкин оправдался за выступления в России (слушать)

«Я не боюсь сказать, на камеру, но если я так считаю. Если я так считаю, вот откровенно, искренне, всем сердцем и душой, тогда я легко прямо сейчас запишу на телефоне эту фразу. А если я так не считаю — я не могу этого сказать», — заявил украинский певец.
Сергей Бабкин оправдался за выступления в России (слушать)

Сам Антон Петровский прокомментировал разговор так: «После его слов о том, что он не считает Россию страной-агрессором, я осознал, что говорю с человеком, которому нет места не только во Львове, но и в Украине».

Концерт Бабкина в Запорожье могут сорвать из-за его гастролей в России

Напомним, концерт Сергея Бабкина во Львове был сорван активистами, а концерт в Тернополе отменили организаторы.

Слушай полную запись телефонного разговора Сергея Бабкина с активистом Антоном Петровским. 

Публікація аудіозапису телефонної розмови активіста та Сергія Бабкіна за день до концерту у Львові.Представник Добровольчого Руху ОУН Антон Петрівський повідомляє: «Побачив пост «митця» Бабкіна на його сторінці, в якому він розказує про моменти телефонної розмови зі мною. Зокрема інформує громадськість про те, що я відмовився зустрітись із ним о 12-00 годині в день концерту бо нібито нам потрібен скандал та про інші моменти. Так от. Він дійсно дзвонив до мене 06.10.2017р. за день до концерту. Номер мого телефону йому очевидно дали організатори концерту, з якими ми виходили на зв’язок за місяць до концерту з проханням переконати «митця» зробити офіційну заяву, записану на відео, про те що він більше не буде виступати в рашці та на окупованих територіях, а також що рашка – країна-агресор (окупант). Слід зазначити, що такі наші завчасні дії мали за мету убезпечити організаторів концерту та клуб «Малевич» від репутаційних та фінансових втрат у випадку невиконання артистом наших вимог та як наслідок відміни концерту. Нажаль організатори концерту до останнього ігнорували наші неодноразові звернення (мабуть помилково думаючи що ми нічого робити не будемо, хоча прецедент із блокуванням концерту Макса Барських мав бути для них прикладом). Про ці моменти наших завчасних звернень я розказав у телефонній розмові і Сергію Бабкіну, що безперечно є доказом того, що скандал нам очевидно не потрібен і що ми є людьми цивілізованими, але водночас послідовними. Зустрічатись з ним о 12-00 годині в Музеї Ідей я не мав бажання, бо сам нічого не вирішую, а наша позиція зі всіма активістами є спільною і консолідованою. Я не виключаю, що можливо «артист» мав на меті при зустрічі о 12-00год. запропонувати нам гроші за відмову від блокування, але справжні українські націоналісти не продаються і це я йому також наголосив. Тому запропонував йому прийти перед концертом до всіх активістів і на відео зробити вищезазначені звернення, які мали б бути запорукою того, що концерт відбудеться. Після його слів про те що він не вважає рашку країною агресором (після 1-00 хвилини аудіо запису) я усвідомив що говорю з людиною, якій не місце не те що у Львові, але й в Україні. Публікація даного аудіозапису є вимушеною відповіддю на брехню цього «артиста» в його пості на офіційній сторінці. Зрештою слухайте самі».

Опубліковано Львівська міська організація Добровольчого Руху ОУН 10 жовтня 2017 р.