Суд не задовольнив позову Саакашвілі проти ДМС. Захист оскаржить рішення

Після оголошення рішення присутні у суді прихильники Саакашвілі почали кричати "Ганьба".

Окружний адміністративний суд Києва повністю відмовив у задоволенні позову екс-глави Одеської області Міхеіла Саакашвілі до Державної міграційної служби України. Йдеться про позов щодо відмови Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання особою, яка потребує додаткового захисту. 

Рішення суду оголосила суддя Окружного адмінсуду Тетяна Скочок.

Після оголошення відмови у задоволенні позову присутні у суді прибічники Міхеіла Саакашвілі почали викрикувати із зали «Ганьба», «Ви гвинтик у системі» та інше, проявляючи різке незадоволення рішенням

Адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький заявив, що сторона захисту буде оскаржувати рішення суду протягом 30 днів — терміну, визначеного законодавстом.

«Повністю було відмовлено у задоволенні позову Міхеілу Саакашвілі. Що це означає? Хочу підкреслити, що ніякої екстрадиції після сьогоднішнього оголошення не буде. У нас є, згідно з новим кодексом про адміністративне судочинство, 30 днів на оскарження цього рішення. Тому це рішення буде нами оскаржене обов'язково», — сказав Чорнолуцький.

Нагадаємо, сьогодні, 3 січня, в Києві мало відбутися засідання суду у справі щодо екс-президента Грузії, колишнього голови Одеської адміністрації, позбавленого громадянства України Міхеіла Саакашвілі.

Проте засідання перенесли на 13:30 четверга, 11 січня. Суд хоче зібрати всіх 12 народних депутатів, які готові взяти на поруки Саакашвілі — щоб вони особисто це підтвердили.