"Скільки ж я наколядував?": лидер группы “Yurcash” сделал посленовогоднее заявление

“Скільки ж я наколядував?”: лидер группы “Yurcash” сделал посленовогоднее заявление

Новости

"Скільки ж я наколядував?": лидер группы “Yurcash” сделал посленовогоднее заявление
Олеся Бобрик

10/01/2018

Поделиться
Поделиться
Поделиться

Юрий Юрченко поделился с поклонниками размышлениями об “Х-Факторе”, прессе и деньгах.

Прошло чуть меньше недели с тех пор, как легенда украинской музыки 90-х Юрий Юрченко сделал откровенное признание об истинных причинах своего участия в “Х-Факторе 8”. Пост артиста разлетелся по Интернету за считанные часы и вызвал большой резонанс.

"Скільки ж я наколядував?": лидер группы “Yurcash” сделал посленовогоднее заявление

Теперь же на официальной Facebook-странице лидера группы “Yurcash” Юрия Юрченко появилась новая – и не менее обсуждаемая – публикация.

Конец войне: Юрко Юрченко поцеловал Дмитрия Шурова

В “посленовогодних тезах” артист поблагодарил канал “СТБ” за шанс проявить творчество, обратился к журналистам с просьбой быть более вдумчивыми при написании материалов  и снова заговорил о своем финансовом положении.

"Скільки ж я наколядував?": лидер группы “Yurcash” сделал посленовогоднее заявление

“І так. Післяноворічні тези. Тверезий. “СТБ”: Я безмежно вдячний проекту “Х-Фактор” в особі усіх причетних за все і не шкодую, що у свої 25 туди пішов. Я знову закохався. В Життя. В Музику. В Людей.

Не переміг!? Та навіть якби і переміг, все-одно б не повірив у чесність голосування і вважав би, що таке рішення було прийняте на нараді директорів і така політика каналу. Так, я цинік і не вірю в жодне голосування у нашій країні. Чому??? А хоча б раз докажіть, що я не правий.

Дякую “СТБ” і за те, що напевно нікому за 8 сезонів не дозволяли на сцені витворяти те, що робили ми з гуртом “Yurcash”. А може просто ніхто і не пробував гребти проти течії, а я по-іншому і не вмію.

Зайшов на youtube почитав коменти, жахнувся. Люди, залиште в спокої Мішу Панчишина!!! Він дуже кльовий чувачок. Справжній, трушний.

Я вітаю його з перемогою і бажаю гарної творчої долі, щоб швидка слава не збила його з курсу і він не пропав з радарів. Ми часто спілкувались з ним і я знаю, що в нього дуже багато ідей. Мішка, роби своє, як ти кажеш “атмосферне музло” і будь уважний, навколо тебе ворони і коршуни.

Преса: Пробила чергове дно. Ну, калєґи (сам журналіст), на вулиці 2018 рік і по цим вулицям ходять дуже розумні і сучасні люди. Ну шо ви таке пишете і хто ж вас таких читає!? Люди бачили мій пост. Майже 2000 перепостів. Яке “просив гроші”, яке за “чєртой бєдності”, яке “збухався”?

Та я в атлічнай формі! Люди ж дивились “Х-Фактор”. Вони все бачили. Вони все розуміють. Не втрачайте своїх останніх читачів і глядачів. Вилазьте вже з тих 90-х і 2000-х. Навіть я вже виліз. Аканчатєльно.

Бабло: Скільки ж я наколядував? Більше, ніж я думав, але меньше, ніж думаєте ви. І, взагалі, гадаєте, я маю перед вами відчитуватись? Перед ким?! Перед хейтерами, псевдодрузями і колегами, що змішали мене з брудом!? Ні, я ж для вас ніхто. Взаємно.

Чи перед своїми справжніми Новими Друзями по Душі, по Богу, по Любові, що дійсно бажають мені Добра, що правильно мене зрозуміли і просто хочуть знову почути мою музику, вірші? Вони все робили за покликом Серця. І я їм безмежно вдячний. Саме зараз і саме тут.

За те, що знову не вперся головою в стіну з написом “а що ж далі”? А далі – дописуємо і випускаємо в світ третій альбом, знімаємо відео, що мені подарував телеканал “СТБ”, йдемо на “Євробачення”. Нагадую, голосуємо на мою карточку приватбанка, ібо нєфіг, все-одно, як і в 2004 році не пропустять.

Френд-клаб – респект. Ви афіґенні!”, – написал на своей официальной Facebook-странице Юрий Юрченко. (авторский стиль сохранен)

"Скільки ж я наколядував?": лидер группы “Yurcash” сделал посленовогоднее заявление Олеся Бобрик

Поделиться
Поделиться
Поделиться

#теги Telegram bot yurcash звезды в социальных сетях Новый год 2018 фото звезд Х-Фактор

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter