Глава Укроборонпрому йде у відставку

Глава держконцерну «Укроборонпром» Роман Романов прийняв рішення про відставку з посади.

«Я прийняв рішення залишити свою посаду глави ДК» Укроборонпром «. Заяву про це я написав ще в минулому році, сподіваюся, що президент України Петро Порошенко підтримає моє рішення», — йдеться в заяві Романова, опублікованому на офіційному сайті держконцерну в понеділок, 12 лютого.

«Усі роки роботи в «Укроборонпрому» ЗМІ нагадували мені, що я прийшов в Держконцерн з бізнесу. Це правда. І я вважаю, що в житті кожного чоловіка має бути період, який він зобов’язаний віддати служінню своїй країні. І ці 3,5 роки були моїм служінням «, — зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Роман Романов прокоментував ситуацію з заборгованістю по зарплаті Миколаївського суднобудівного заводу

Романов подякував співробітникам «Укроборонпрому», «які повірили у відродження оборонної промисловості країни».

«Упевнений, що мій послідовник продовжить цей курс. А я плавно передам йому всі справи, щоб цей перехід жодним чином не відобразився на ефективності роботи Концерну», — зазначив він.

Пізніше Петро Порошенко підписав указ про звільнення Романа Романова з посади генерального директора держконцерну «Укроборонпром».

«Звільнити Романова Романа Анатолійовича з посади генерального директора Державного концерну» Укроборонпром «, — йдеться в указі №26 / 2018 на офіційному сайті президента України.