Украинская певица Ирина Федишин воспитывает двоих сыновей.

Ирина Федишин поделилась секретом воспитания детей

Исполнительница Ирина Федишин воспитывает двух сыновей, старший из которых в этом году пошел в первый класс.

В эксклюзивном интервью изданию Styler певица призналась, что семья воспитывает детей самостоятельно, без помощи няни:

На самом деле я не хочу брать нянь, и никогда услугами няни не пользовалась. У меня был небольшой период, когда было все очень плотно с графиком, даже плотнее, чем сейчас. Помогали уже не мне, а мы моей маме, потому что и ей сложно было. Я сторонник мнения, что дети должны проводить больше времени с бабушками и дедушками, потому что тогда, на самом деле, им дается уют и атмосфера семейного тепла. Этого няня дать не сможет.

По словам Федишин, когда ее гастроли проходят недалеко от дома, она берет детей с собой:

Например, недавно с ними ездили выступать в Тернополь. Дети хорошо понимают, как устроены концерты, как все происходит вне сцены. Спрашивают: “Мама, ну как ты?“. Говорю: “Все хорошо, уже выступила, сейчас еще автографы буду раздавать, Юрчик“. Они понимают, что мама говорит, потому что вникают в этот процесс. Такая уж у мамы работа.

    Посмотреть эту публикацию в Instagram         

✅ Я особисто і мій чоловік робили щеплення індійською вакциною від дифтерії і правця! Я обираю вакцинацію і довіряю лікарям, а не подругам і сусідам! Але це особиста справа кожного! Стосовно індійської вакцини, я не побачила нічого поганого! І вирішила перевірити її якість на собі! Тому зробила собі і чоловікові вакцинацію від дифтерії і правця індійською вакциною! Усе пройшло добре! Температури не було. Єдине, що тягнуло руку, куди був зроблений укол! Ніби хтось вдарив! Тому я розумію, чому у діток тягне! Бо саме у ножку роблять дітям! Відчуття, ніби ви перекачалися у спортзалі, і у Вас крепатура! Але за два, три дні таке відчуття зникло! ✅Індійську вакцину для України закуповує міжнародна організація ЮНІСЕФ! Наша держава самостійно не закуповує вакцини! Оскільки, є багато недовіри! І за державний кошт Юнісеф здійснює закупівлю! А потім передає її в Міністерство Охорони Здоров'я. Індійська вакцина для населення є безкоштовна, а бельгійська та інші є платними. Ці європейські вакцини закуповуються приватними клініками. Як думаєте, чи не зацікавлені приватні клініки сіяти сумніви про індійську, якщо вони продають європейську? Питання для роздумів. ✅ Індійська вакцина! В Україні найбільше претензій до індійської вакцини, яка завозиться у наші поліклініки. Тому і її найбільше розглядали у проекті. Як перевірити її якість? Як вона виготовляється? Як вона доставляється в Україну!? Все що побачили вживу і почули, ми показали на камеру, щоб це побачила і почула кожна українська мама! Я абсолютно не рекламувала і не рекламую індійську вакцину. Рішення і відповідальність за вакцинацію завжди буде тільки за батьками. Особисто те, що побачила і почула я, тим і поділилися у проекті. Я довіряю лікарям, з якими спілкувалася. А не просто слухам з вулиці! Якщо вже говорити про індійську вакцину! Чим вона відрізняється від бельгійської? Тим що індійська цільноклітинна, а в бельгійській клітина поділена на частинки. Тому індійська є більш сильнішою вакциною ніж бельгійська і водночас більш ефективна. Тому саме індійська вакцина є рекомендованою на території України! Бо захищає від більше штамів вірусу, від яких не захищає бельгійська! #іринафедишин #вакцина #щеплення

Публикация от Ірина Федишин 🎤Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn) 10 Сен 2018 в 5:31 PDT

У детей должна быть дисциплина и уважение к старшим, считает певица:

Я стараюсь воспитывать детей по таким принципам, по которым воспитывали меня родители. Это уважение, в первую очередь. Если я вижу, что сын хочет себе планшет, я ему его куплю. Но если он где-то нарушает дисциплину, то хорошо знает, что я тот планшет у него на некоторое время заберу. Автоматически его отдает, очень вежливо.

По ее словам, ни в коем случае нельзя бить ремнем детей и нельзя ставить их в угол:

Мы стараемся все же договориться на словах. Дети растут, и к старшим детям ты тем более силу не применишь. Мне все же хочется быть для ребенка авторитетом и находить взаимопонимание в общении. Но я не позволяю им всего. Не хочу, чтобы мои дети были избалованы. Стараюсь воспитывать их не такими детьми, которым все позволено, которые вылазят на голову и машут ногами.