Лідерка "Батьківщини" пропонує перехід до інноваційної економіки та хоче змінити Конституцію

Лідерка "Батьківщини" пропонує перехід до інноваційної економіки та хоче змінити Конституцію

© "Батьківщина"

70% українців вважають, що наша країна рухається в неправильному напрямку.

Перехід від сировинної до інноваційної економіки та нова конституція, яку приймуть на референдумі. Такі ключові тези економічного форуму «Новий курс України».

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Захід провели в Києві за ініціативою Юлії Тимошенко. Лідерка партії «Батьківщина» зазначила, що на зібрання запросили не лише членів партії, а представників інтелектуальної еліти країни. Екс-прем'єрка заявила, що згідно із соцопитуваннями, 70% українців вважають, що наша країна рухається в неправильному напрямку.

Тимошенко презентувала чернетку нового курсу України, який розробили провідні економісти. За політичним устроєм Тимошенко бачить Україну як парламентську республіку. Передумовою для успішності нового економічного курсу, впевнена Тимошенко, має стати зміна системи управління державою, подолання корупції та створення незалежного суду.

«Ми ставимо за мету, щоб у нашій країні головною рушійною силою, енерджайзером став креативний інтелектуальний клас України. Ми віримо в вас і віримо, що саме можете підняти Україну і можете дати їй реальне майбутнє. Ставимо за мету економічне зростання з темпами не менше 7%», — сказала Тимошенко.

Раніше президент України Петро Порошенко опосередковано відповів Тимошенко щодо інновацій.