Аксьонов подав на Порошенка до суду через запроваджені санкції

Аксьонов подав на Порошенка до суду через запроваджені санкції

© УНІАН

"Глава Радміну" Криму вимагає скасувати указ президента України.

Самопроголошений керівник окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов подав позов до Касаційного адмінсуду України із вимогою визнати протиправним та скасувати указ президента України Петра Порошенка про введення санкцій проти нього.

Відповідне подання було зареєстровано судом 19 вересня.

Зазначимо, йдеться про указ президента України від 14 травня 2018 року щодо введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Окрім Порошенка відповідачем у справі є Рада національної безпеки та оборони України, а також як третя особа вказані Служба безпеки України, Національний банк та Кабінет міністрів.

Зауважимо, що судовий розгляд призначено на 22 жовтня 2018 року. 

Нагадаємо, минулого року Генпрокуратура запросила в суду дозвіл на проведення спеціального досудового розслідування щодо так званих високопосадовців Криму та Севастополя, серед яких екс-«прокурорка» Наталія Поклонська та нелегітимний ватажок окупованого півострова Сергій Аксьонов.

У квітні повідомлення про завершення досудового розслідування щодо Аксьонова і компанії були опубліковані у газеті «Урядовий кур'єр», а підозрюваним надано доступ до матеріалів розслідування, згідно з яким вони підозрюються у державній зраді, посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України, вчиненні дій у складі злочинної організації, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади та інших злочинах.