Партії Тимошенко і Зеленського очолили рейтинг симпатій українських виборців - опитування

Партії Тимошенко і Зеленського очолили рейтинг симпатій українських виборців — опитування

© УНІАН

Основними їхніми конкурентами є Порошенко та Гриценко.

Потрапити у другий тур на президентських виборах найбільшу вірогідність мають лідерка фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко та шоумен Володимир Зеленський, а їхні партії набирають найбільшу кількість голосів на виборах до Ради.

Про це свідчать нові дані опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Так, на президентських виборах лідирує голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко (13,2%). Друге місце із відривом майже у 5% посів шоумен Володимир Зеленський (7,8%). Першу трійку замкнув чинний президент України Петро Порошенко (6,8%). Далі йдуть очільник партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко (6,6%), голова фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко (5,7%) та лідер партії «За життя» Вадим Рабінович (5,4%). Більше 5% голосів також набирають очільник фракції «Радикальна партія» Олег Ляшко (5,2%) та співак Святослав Вакарчук (5%). Так проголосували б ті респонденти, хто точно визначився йти на вибори.

Варто зазначити, що на запитання респондентів, хто саме переможе на виборах, то 18% вважають, що Тимошенко, а 14% — Порошенко, тоді як всі інші кандидати ледь набирають 3%.

Своєрідний «антирейтинг» тих, за кого опитувані точно не віддадуть свій голос, очолив Петро Порошенко (50%). Далі йдуть Олег Ляшко (26%) та Юлія Тимошенко (25,8%).

На парламентських виборах найбільше голосів також набирають партії Тимошенко «Батьківщина» (14%) та Зеленського «Слуга народу» (8,2%). Прохідний бар’єр у 5% також подолають партії Рабіновича «За життя» (6,4%), Гриценка «Громадянська позиція» (6,2%), Порошенка «Солідарність» (5,9%) та Бойка «Опозиційний блок» (5,8%). Трохи до проходу в Раду не вистачає «Радикальній партії» Олега Ляшка (4,6%).

Нагадаємо, раніше в опитуванні українці назвали найбільш важливими проблемами в країні війну на Сході, низький рівень доходів та підвищення тарифів на комунальні послуги.

ВідеоУкраїнці проголосували б за партію Зеленського, якщо б він пішов у парламент – опитування

Соцопитування показало, що українці готові голосувати за політсилу Володимира Зеленського, якщо вона з'явиться. Причому його партія одразу увійде до топ-3 парламенту, про це свідчать дані опитувань. Однак, нардеп Сергій Висоцький називає метод опитування некоректним і таким, що не відображає реальні електоральні настрої, а Олег Березюк вважає маячнею вводити до опитування неіснуючі політсили.

Партії Тимошенко і Зеленського очолили рейтинг симпатій українських виборців - опитування