"До зустрічі у Києві!": політв'язень Сущенко написав листа перед етапуванням до колонії

"До зустрічі у Києві!": політв'язень Сущенко написав листа перед етапуванням до колонії

© УНІАН

Бранець Кремля подякував українцям за підтримку.

Утримуваний у Росії український журналіст Роман Сущенко перед своїм етапуванням із СІЗО «Лєфортове» до колонії написав листа колегам, друзям та співвітчизникам.

Листа оприлюднив громадський захисник українця Марк Фейгін.

Сущенко подякував за солідарність, допомогу, підтримку та участь. Політв’язень зазначив, що постійно відчував підтримку з боку української влади, громадських активістів та простих людей, і висловив сподівання, що така підтримка буде тривати і надалі.

Журналіст також написав, що вірить у щасливе розв’язання ситуації, в якій він опинився. «До зустрічі у Києві!», — завершив свого листа Сущенко.

Марк Фейгін зазначив, що 4 жовтня Романа у СІЗО відвідали дружина та донька. 5 жовтня у Києві відбудеться прес-конференція, в якій візьме участь родина політв’язня, а також відкриється виставка його малюнків, які він створив в ув’язненні.

ВідеоВерховний суд Росії визнав законним 12 років колонії для Романа Сущенка

Верховний суд Росії визнав законим вердикт Московського міського суду — 12 років колонії для українського журналіста Романа Сущенка. В РФ, відповідне рішення оголосив суддя Верховного суду РФ, таким чином апеляція захисників відхилена у повному обсязі.

"До зустрічі у Києві!": політв'язень Сущенко написав листа перед етапуванням до колонії

Нагадаємо, Верховний суд Росії у середу, 12 вересня, підтвердив «законність» вироку політв’язневі. Журналіст агентства «Укрінформ» Роман Сущенко повинен відсидіти 12 років у російській колонії суворого режиму. Його звинувачують у тому, що під час перебування у Росії 2016 року начебто намагався з’ясувати ймовірність наступу терористів на Донбасі на Маріуполь.

Адвокат Марк Фейгін заявив, що Сущенко готовий в разі потреби просити російського президента Володимира Путіна про помилування.

Фотогалерея

У Києві обурені арештом Сущенка пікетували російських дипломатів (11 фото)