Полторак готовий відповідати, але закликає брати приклад із Британії

Міністр оборони Степан Полторак готовий відповідати за стан справ на складах боєприпасів. Але водночас каже: на арсенал біля Ічні здійснили атаку. Про це він заявив на засіданні уряду.

«Чомусь так буває, що у Великій Британії під час хімічної атаки Росії, я вже не кажу про терористичні акти, об’єднується уряд, парламент, суспільство. І завжди винні ті, хто здійснював цю атаку. Дуже важко дивитися наші телевізійні передачі, де головне завдання «експертів» — знайти крайнього, «розстріляти», «посадити».

Ще раз кажу: ця проблема не одного дня. Відповідальність лежить на мені, тих, хто проходить службу, створюють армію. Але перекладати провину тільки на нас… Ми готові відповідати, але давайте об’єднуватися, щоб підтримати один одного. У мене особисто немає жодного сумніву, що це були атаки на наші сховища.

Паралельно є загрози на лінії зіткнення, сьогодні є загиблий і поранений, кількість обстрілів доходила до 40. Сьогодні було застосування артилерії, чого не було давно», — сказав міністр.

«Опитали весь особовий склад. Перші 3 вибухи були одночасні, відразу на 3 сховищах. Після цього відбулося ще 6 вибухів на різних сховищах. При чому це відбувалося по всьому периметру. Це відбувалося, на наш погляд, щоб не дати можливісті ефективно боротися з подією та локалізувати розповсюдження підривів снарядів і боєприпасів. Є імовірність, що була закладка боєприпаса для підриву сховищ», — зауважив він.

Наразі кожні 3 хвилини лунає вибух, повідомив Полторак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Людей розбирали по домівках, як гарячі пиріжки» – розповіли про допомогу евакуйованим з-під Ічні