Украинская певица Ольга Цибульская обратилась к молодым мамам через Instagram.

"Не тащите все на себе", - Ольга Цибульская высказалась о материнстве

Украинская певица Ольга Цибульская, недавно выпустившая клип для детей, вместе с супругом воспитывает 3-летнего сына. Накануне в своем блоге артистка достаточно резко высказалась насчет материнства и обратилась к молодым мамам с призывом беречь себя.

    Посмотреть эту публикацию в Instagram         

Нащо ти дитину народжувала, якщо залишаєш на няню?????🤨 Ти ж мати!!! 😱 Той факт, що няня дає тобі можливість бути мамою, а не блідим зомбі🤯, наше суспільство не бере до уваги. Молода мама і так постійно переживає “чи достатньо я хороша?😩“. А почуття провини перед дитиною найсильніше! І на нього намагаються давити…Безкінечно! Ну, або поки дитина не виросте.🤷‍♂️ Наші мами якось справлялися і нічого! Вони кип'ятили в відрах пелюшки, а бабусі взагалі в полях народжували — і вижили! 🙄 Хороша мама — це щаслива, реалізована і здорова #мама 👩‍👧‍👦. Дівчата, будь ласка, не намагайтесь тягнути все на собі! 🙏Відчуваєте що потрібна допомога — не бійтесь її просити в чоловіка, в батьків, родичів чи друзів, якщо є можливість — помічниця по дому теж варіант! У мене їх 2 і я не уявляю де б брала сили бути мамою, якби не мої феї😊 Ви потрібні своєму малюку в адекваті!!!!! 😉 Згодні? Цьомаю❤ #мамаартистка #дівчинка

Публикация от Оля Цибульська (@cybulskaya) 2 Ноя 2018 в 11:09 PDT

Нащо ти дитину народжувала, якщо залишаєш на няню?????🤨 Ти ж мати!!! 😱 Той факт, що няня дає тобі можливість бути мамою, а не блідим зомбі🤯, наше суспільство не бере до уваги. Молода мама і так постійно переживає “чи достатньо я хороша?😩“. А почуття провини перед дитиною найсильніше! І на нього намагаються давити…Безкінечно! Ну, або поки дитина не виросте.🤷‍♂️ Наші мами якось справлялися і нічого! Вони кип'ятили в відрах пелюшки, а бабусі взагалі в полях народжували — і вижили! 🙄 Хороша мама — це щаслива, реалізована і здорова мама, — эмоционально написала Ольга.

Она также обратила внимание своих подписчиков на то, что девушкам не стоит брать на себя слишком много хлопот, а лучше просить помощи у близких.

Дівчата, будь ласка, не намагайтесь тягнути все на собі! 🙏Відчуваєте що потрібна допомога — не бійтесь її просити в чоловіка, в батьків, родичів чи друзів, якщо є можливість — помічниця по дому теж варіант! У мене їх 2 і я не уявляю де б брала сили бути мамою, якби не мої феї😊 Ви потрібні своєму малюку в адекваті, — подытожила Цибульская. 

    Посмотреть эту публикацию в Instagram           

Публикация от Оля Цибульська (@cybulskaya) 2 Сен 2018 в 3:40 PDT