Зеленський пояснив, чому вирішив йти у президенти

Зеленський пояснив, чому вирішив йти у президенти

© facebook.com/Kvartal95

Шоумен хоче щось змінити в країні.

Лідер «Студії Квартал-95» Володимир Зеленський пояснив своє рішення балотуватися у президенти України бажанням щось змінити в країні.

У своєму зверненні він зазначив, що зараз у країні така ситуація, коли у кожного українця є три шляхи – плисти за течією, поїхати в іншу країну або спробувати щось змінити. Зеленський зазначив, що вирішив обрати третій шлях.

«Зараз, за декілька хвилин до Нового року, я вам дещо пообіцяю і одразу виконаю. Дорогі українці я обіцяю вам піти у президенти і одразу виконую. Я іду в президенти України. Давайте зробимо це разом. З Новим роком, з новим слугою народу», — заявив він.

Нагадаємо, на Новий рік український шоумен Володимир Зеленський офіційно оголосив про те, що висуне свою кандидатуру на посаду президента України. 

ВідеоВолодимир Зеленський заявив про балотування в президенти

Український шоумен Володимир Зеленський офіційно оголосив про те, що висуне свою кандидатуру на посаду президента України. Про це він заявив в ефірі телеканалу "1+1".

Зеленський пояснив, чому вирішив йти у президенти

Володимир Зеленський — шоумен і головний продюсер «Студії Квартал-95». Народився у Кривому Розі 1978 року. Юрист за освітою, але за фахом не працював. Відомим став завдяки успішним виступам у вищій лізі КВН з командою «95-й квартал».

Після відходу з КВН у 2003-му році активно розвиває свій бізнес. Разом з Андрієм Яковлєвим, Борисом і Сергієм Шефірами створює «Студію Квартал-95». Компанія робить ряд успішних телепроектів — «Вечірній квартал», «Вечірній Київ», «Розсміши коміка». У 2009-му на екрани вийшов перший фільм, знятий за сценарієм «Студії Квартал 95» — «Любов у великому місті».

З листопада 2010-го по вересень 2012-го Зеленський — член правління і генпродюсер телеканалу «Інтер». Програми «Кварталу» були найбільш рейтинговими продуктами каналу. У 2012-му «Квартал» уклав угоду про співпрацю з каналом 1+1.

У 2012-му році український Forbes назвав «Студію Квартал-95» найуспішнішим проектом країни.

Після початку війни з Росією «Квартал» почав допомагати українській армії, їздив в зону АТО з концертами, закрив російську філію компанії. Сам Зеленський в недавньому інтерв'ю Дмитру Гордону розповів, що його продовжують кликати виступати в Росію, але від пропозицій він відмовляється.

Згідно з останніми соцопитуваннями, в президентських перегонах Зеленський входить до трійки лідерів разом з Юлією Тимошенко та Петром Порошенком.