Волкер не проти, щоб на виборах в Україні були спостерігачі з РФ

Волкер не проти, щоб на виборах в Україні були спостерігачі з РФ

© УНІАН

Спецпред США підтримує ідею роботи спостерігачів РФ під егідою ОБСЄ.

Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер вважає «нормальним», коли російські спостерігачі можуть працювати під егідою ОБСЄ на українських виборах.

Про це йдеться у його дописі на сторінці Twitter 6 лютого.

Волкер зазначив, що Україні необхідні спостерігачі від БДІПЛ (Бюро з демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ) для того, щоб довести дотримання демократичних стандартів.

«Це нормально, якщо російські спостерігачі працюватимуть під егідою БДІПЛ. Жодних ігор. Україна має довіряти власним демократичним інституціям”, — написав спецпред.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія РФ направила до російського МЗС список можливих учасників місії спостерігачів ОБСЄ на виборах президента України. Лавров стверджує, що Москва отримала запрошення на українські вибори.

Своєю чергою очільник МЗС України Павло Клімкін заявив, що його відомство не буде реєструвати офіційних спостерігачів від РФ на українських президентських виборах і сподівається на таке ж рішення від Центральної виборчої комісії.

У Раді запропонували заборонити спостерігачам з РФ брати участь в українських виборах.

ВідеоХто агресор: новий голова ОБСЄ не назвав Росію стороною конфлікту на Донбасі

Вже завтра на фронт вирушає новий голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак. На своїй першій зустрічі із журналістами, відповідаючи на запитання кореспондента ТСН, пан Лайчак не назвав Росію стороною конфлікту, надавши туманну відповідь.

Волкер не проти, щоб на виборах в Україні були спостерігачі з РФ