Порошенко має заміну Авакову - нардеп

Президент Петро Порошенко готує заміну міністру внутрішніх справ Арсену Авакову. Керівником МВС може стати голова Київської облдержадміністрації Олександр Терещук. Про це у відеоблозі заявив народний депутат Сергій Лещенко.

«У нього (Порошенка. — Gazeta.ua) є претендент на місце Авакова. Це Терещук, у минулому керівник поліції Києва, вже після того, як Порошенко став президентом. Що цікаво, Терещук — люстрований. В часи Януковича він очолював Волинське обласне управління внутрішніх справ. Але Порошенко, прийшовши, цього Терещука як міг відмазував від люстрації і видав спеціальний указ», — заявив нардеп.

«На сьогоднішній день Аваков — це альтернативна вертикаль влади. Я би взагалі назвав його віце-президентом. Він впливовіший за Гройсмана, Луценка, тим більше за голову Нацбанку чи спікера парламенту. Це друга людина у державі. І якраз від того, на чиєму боці буде Аваков під час виборів залежить те, хто переможе. Вони або закриватимуть очі на фальсифікації або навпаки — протидіяти сітці Порошенка», — сказав Лещенко.

Авакова буде важко «зняти» до виборів, водночас зауважив нардеп.

«Це майже неможливо. Ну хіба що підуть на очевидне загострення, силами ДБР будуть арештовувати Авакова», — додав Лещенко.