Дорогі годинники та будинок під Маріуполем. Що задекларував кандидат у президенти Журавльов

Дорогі годинники та будинок під Маріуполем. Що задекларував кандидат у президенти Журавльов

Кандидат Василь Журавльов. Декларація © ТСН

Він також задекларував фірми, зареєстровані на себе і матір.

Голова Федерації футболу Маріуполя Василь Журавльов як кандидат у президенти України задекларував за 2017 рік значні статки.

Зокрема, члени його родини володіють житловим будинком у 144,3 квадратних метри у Старому Криму під Маріуполем і квартирою у районному центрі.

Журавльов має годинники марок Hublot і Patek Philippe, а його дружина може похвалитися годинниками від CARTIER, Hublot, ювелірними виробами із коштовним камінням. На кандидата зареєстровано фірму «ОКМАР-ВОСТОК», а на його матір компанію «М.О.Р.Е. ПАРТНЕРС». Готівкою Василь Журавльов тримає 23 тисяч доларів і 508 тисяч гривень.

Нагадаємо, 3 лютого Центральна виборча комісія завершила прийом документів для реєстрації кандидатами на виборах президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Загалом документи подали 89 осіб, причому 17 із них — в останній день подання документів. Зокрема, йдеться про висунутого партією «Сила людей» журналіста Дмитра Гнапа та нардепа Надію Савченко, документи замість якої до Центрвиборчкому принесла її сестра, причому без застави у 2,5 млн грн.

Зараз у ЦВК є ще час для розгляду всіх поданих заявок. Цей термін спливе 8 лютого включно, а вже 9 лютого Центрвиборчком мусить оприлюднити остаточний список кандидатів у президенти України.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Ознайомитись з повним переліком декларацій кандидатів можна тут: Будинки, земля і мільйони готівкою. Декларації кандидатів у президенти України.

ВідеоВ МВС створили робочу групу, яка контролюватиме дотримання законодавства під час виборів

15 кримінальних проваджень і 147 адмінпротоколів: поліція фіксує порушення передвиборчого законодавства. Про це Аваков повідомив на засіданні профільного комітету.

Дорогі годинники та будинок під Маріуполем. Що задекларував кандидат у президенти Журавльов