Квартира у Хмельницькому і 300 тисяч зарплати в рік. Декларація військового-кандидата в президенти

Квартира у Хмельницькому і 300 тисяч зарплати в рік. Декларація військового-кандидата в президенти

Кандидат Сергій Кривонос. Декларація © ТСН

Він також задекларував незначні соціальні виплати і невеликі доходи родичів.

Військовослужбовець частини А3682, перший заступник командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ Сергій Кривонос, який офіційно став кандидатом у президенти України, задекларував статки, які значно менші за суму обов’язкового внеску для реєстрації у ЦВК.

Зокрема, станом на 2017 році в нього була квартира у Хмельницькому площею 84,5 кв м. вартість у 2005 році складала 43 216 грн.

Він заробив 319 672 грн, а його дружина Олена, яка працює у військовій частині А0351, задекларувала зарплатні у розмірі 155 980 грн. Донька кандидата в президенти отримала у Військовому інституті Київського Національного університету імені Т. Шевченка стипендії у 3267 грн. Соціальна виплата Кривоносу склала того року 5850 грн, а інші доходи – 544 грн. Готівкою родина тримає 45 тисяч гривень.

Нагадаємо, 3 лютого Центральна виборча комісія завершила прийом документів для реєстрації кандидатами на виборах президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Загалом документи подали 89 осіб, причому 17 із них — в останній день подання документів. Зокрема, йдеться про висунутого партією «Сила людей» журналіста Дмитра Гнапа та нардепа Надію Савченко, документи замість якої до Центрвиборчкому принесла її сестра, причому без застави у 2,5 млн грн.

Зараз у ЦВК є ще час для розгляду всіх поданих заявок. Цей термін спливе 8 лютого включно, а вже 9 лютого Центрвиборчком мусить оприлюднити остаточний список кандидатів у президенти України.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Ознайомитись з повним переліком декларацій кандидатів можна тут: Будинки, земля і мільйони готівкою. Декларації кандидатів у президенти України.

ВідеоВ МВС створили робочу групу, яка контролюватиме дотримання законодавства під час виборів

15 кримінальних проваджень і 147 адмінпротоколів: поліція фіксує порушення передвиборчого законодавства. Про це Аваков повідомив на засіданні профільного комітету.

Квартира у Хмельницькому і 300 тисяч зарплати в рік. Декларація військового-кандидата в президенти