У ЦВК розповіли, скільки кандидатів знялися з виборів

У ЦВК розповіли, скільки кандидатів знялися з виборів

© УНІАН

Вже дві кандидатури офіційно зняли.

У четвер, 7 березня, станом на 20:30, п’ять осіб вже подали заяви на зняття своїх кандидатур для участі у виборах президента України. Про це розповів завідувач відділу взаємодії із ЗМІ ЦВК Костянтин Хівренко, передає видання УНН.

«П’ятеро осіб подали (заяви — ред.). Дві (кандидатури — ред.) знято, три зараз на розгляді», — пояснив Хівренко.

Зазначається, що до 00:00 8 березня можна подати заяву про зняття кандидатури.

Раніше на користь Гриценка зняв свою кандидатуру і чинний мер Львова Андрій Садовий. Про відмову від участі у виборах заявив і журналіст Дмитро Гнап. «Знявся» і заступник командира Сил спецоперацій Сергій Кривонос. Він заявив, що за нинішніх умов міняти головнокомандувача в Україні недоречно. Кандидат у президенти України та лідер партії «Наші» Євген Мураєв, натомість, зняв свою кандидатуру на користь голови партії «Опозиційний блок» Олександра Вілкула. Також Дмитро Добродомов оголосив про своє зняття з виборів на користь Анатолія Гриценка.

ВідеоВибори-2019: ЦВК пояснила, чому замовила надрукувати 60 мільйонів бюлетенів

Центральна виборча комісія замовила надрукувати 60 мільйонів бюлетенів, тоді як виборців — лише 35 мільйонів. При цьому точну кількість українців, які братимуть участь у голосуванні, в ЦВК назвати не можуть. Кажуть, це стане відомо лише за тиждень до президентських виборів.

У ЦВК розповіли, скільки кандидатів знялися з виборів