Тимошенко розповіла про стратегію розвитку в Агропромисловому комплексі України 13 березня під час зустрічі з жителями Троєщини, в Києві.

 
Тимошенко планує модернізацію АПК за 3 роки

Новий курс передбачає зміну застарілої непридатної для сучасного світу сировинної економіки до економіки інноваційного розвитку.

«Або ми беремося негайно за роботу і проводимо реанімаційні дії для країни, або й далі експериментуємо над собою», — заявила Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» наголосила, що настав час Україні покінчити із позицією «сировинного придатка» в Європі. Саме за експортом переробленої продукції майбутнє українського АПК, переконана вона.

Тимошенко зазначила, що Україна постачає світу мільйони тонн зерна, а на цьому наживаються окремі персони. Фермери натомість залишають собі тільки ризики.

 
Тимошенко планує модернізацію АПК за 3 роки

«Ми засипаємо світ нашим зерном, добиваємося зменшення на нього ціни і наші аграрії не отримують нічого. Інші країни, які купують наше зерно, виробляють з нього корми, борошно, макаронні вироби і торгують готовою продукцією в світі. Вони все роблять на нашій сировині, але ми отримуємо з нашої землі — 0, а світ — трильйони доходів», — пояснила кандидат в президенти.

Нова влада повинна сприяти тому, щоб наші аграрії переробляли сировину в готову продукцію. Так, ініційований Юлією Тимошенко Новий курс України передбачатиме можливість аграріям взяти довгострокові кредити під 3% річних, а не під 22-25%, як є зараз, правильну податкову систему – запровадження єдиного податку на гектар землі (решта податків прибирається), систему підтримки та дотацій.

«Ми за 3 роки матимемо не 18 млрд євро, а 180 млрд від торгівлі готової продукції – це 2 ВВП країни і тільки з однієї галузі», – зауважила голова партії.

 
Тимошенко планує модернізацію АПК за 3 роки

×