Зеленський поділився планами щодо Донбасу

Зеленський поділився планами щодо Донбасу

© УНІАН

Шоумен переживає за людей на окупованих територіях.

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський заявив, що Донбасу не потрібно давати особливий статус. Про це розповів у інтерв'ю виданню «РБК-Україна».

Журналіст запитав у Зеленського, чи є для нього ворогом Володимир Путін (президент Росії — ред.). Зеленський відповів: «Звичайно».

Також кандидат у президенти не збирається підписувати закон про амністію бойовиків так званих «ДНР/ЛНР». Крім того, Зеленський не вважає, що у Донбасу має бути особливий статус.

«Я вважаю, що це взагалі наша велика історія, і нам доведеться довго виходити з цієї кримінальної ситуації. Ось тут, можливо, нам допоможе саме інформаційна війна. Я дуже сподіваюся інформаційно повернути цих людей в стан, що вони потрібні Україні, як Україна їм потрібна, і що вони такі ж українці. Але потрібно буде зробити дуже багато гуманітарних кроків. Багато всього. Ви ж розумієте, що поставлено огорожу. Те, що наші політики говорять: побудувати стіну і так далі. Її збудували, але не з цегли. Її збудували ще гірше. Стіни начебто немає, але вона інформаційно страшна. Ці люди на тих територіях, які не отримують пенсії… І те, що ми з ними не говоримо – це найстрашніше», — розповів він.

Зеленський розповів, що його команда хоче створити окремий великий європейський медіа-портал, який мовитиме російською.

«Який показуватимуть у всій Європі, який говоритиме правдиві речі і буде повідомляти про події в Україні, які вони хочуть чути. Пустити цей імпульс, простягнути їм руку допомоги, сказати: ми вас чекаємо, дивіться, ви зараз в заручниках. Ось, що треба говорити. Це наші заручники там (на окупованому Донбасі — ред.)», — пояснив шоумен.

Нагадаємо, раніше Зеленський розповів, що хотів би, аби засоби масової інформації були незалежними.

ВідеоКоаліції із екс-регіоналами та чинним президентом не буде — Зеленський

Кандидат у президенти Володимир Зеленський повідомив, що не збирається об'єднуватись Юрієм Бойко, Віктором Медведчуком або Петром Порошенком у парламенті у разі своєї перемоги на виборах. Про це він сказав у інтерв'ю виданню "РБК-Україна".

Зеленський поділився планами щодо Донбасу