Луценко і Зеленський провели 2-годинну зустріч

Луценко і Зеленський провели 2-годинну зустріч

© Associated Press

Розмова стосувалася роботи правоохоронних органів.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко та новообраний президент України Володимир Зеленський провели зустріч. Вона відбулася 11 травня.

Про це повідомляє Bihus.info із посиланням на речницю генерального прокурора Ларису Сарган.

За її словами, це була офіційна зустріч на запрошення новообраного президента з генпрокурором, і тривала вона дві години.

Луценко і Зеленський зустрічалися в офісі «95 кварталу» у Києві на Білоруській, і розмова стосувалася роботи правоохоронних органів, в тому числі — Генпрокуратури.

Нагадаємо, станом на 14 травня у Верховній Раді було зареєстровано вісім постанов щодо інавгурації Зеленського. Нардеп Олександр Сугоняко зареєстрував проект постанови про проведення складання присяги 1 червня. Згодом цей проект було відкликано.

Народний депутат України Віктор Балога запропонував провести інавгурацію 19 травня, до цього таку ж постанову зареєстрував народний депутат Сергій Міщенко. Однак після цього нардеп Віталій Купрій пропонував перенести дату інавгурації на 20 травня, адже 19 — День пам'яті жертв політичних репресій. Також Купрій запропонував і ще одну дату – 26 травня.

Своєю чергою, народний депутат з фракції «Блоку Петра Порошенка», голова Соціал-демократичної партії Сергій Каплін своєю постановою пропонує, щоб Зеленський складав присягу двічі: 19 травня у стінах парламенту і 3 червня на НСК «Олімпійський». Ще однією постановою від нардепа Володимира Куренного інавгурацію пропонують провести 17 травня. Окрім цього, власну пропозицію внесла і фракція «Народний фронт» — там виступають за проведення інавгурації 28 травня. 

ВідеоСуддівська доля: чи може відставка Шевчука вплинути на інавгурацію Зеленського

У ці хвилини триває засідання суду, на якому розглядають висновок постійної комісії з питань регламенту та етики. За інформацією програми "Наші гроші", у ньому Шевчуку, який на посаді уже 5 років, закидають системні порушення, зокрема, незаконні розпорядження, політизацію, ігнорування прав суддів і порушення конституційних гарантій.

Луценко і Зеленський провели 2-годинну зустріч