Повноваження новообраної глави Конституційного суду спливуть вже восени

Повноваження новообраної глави Конституційного суду спливуть вже восени

© УНІАН

У вересні закінчується дев'ятирічний термін її повноважень.

Дев'ятирічний термін повноважень новообраної голови Конституційного суду України Наталії Шаптали спливає у вересні нинішнього року.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на джерело в КСУ.

Джерело повідомило, що Шапталу призначили суддею Конституційного суду у 2010 році, коли президентом був Віктор Янукович. «Шаптала очолюватиме Конституційний суд максимум до вересня поточного року, коли в неї закінчується 9-річний термін повноважень», — сказав співрозмовник агентства.

Як повідомлялося раніше, 14 квітня судді Конституційного суду України обрали новим головою суду Наталію Шапталу.  До цього судді звільнили голову суду Станіслава Шевчука з посади судді під час спецзасідання — автоматично він втратив посаду голови суду. 

 

ВідеоГолові Конституційного суду України висловили недовіру

Йому закидають відповідальність за скасування статті про незаконне збагачення та інші системні порушення в роботі суду. Зокрема — незаконні розпорядження, політизація діяльності Конституційного суду, ігнорування прав суддів і порушення конституційних гарантій. Голова Конституційного суду — ключова фігура в процедурі інавгурації президента, яка має відбутися найближчим часом.  

Повноваження новообраної глави Конституційного суду спливуть вже восени