Вакарчук представив команду партії "Голос"

Вакарчук представив команду партії "Голос"

© facebook.com/okeanelzyofficial

Серед однопартійців музиканта будуть волонтери, "кіборг" і екс-чиновники.

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук презентував команду партії «Голос»

До її складу увійшли Юлія Клименко, екс-заступниця міністра економіки в уряді реформаторів.

Серед успіхів колишньої чиновниці зазначається таке: усунуто понад 100 бар’єрів для бізнесу; розроблено і подано на розгляд Кабміну стратегію державної політики у сфері малого і середнього бізнесу; підписано програму Європейського Союзу на суму 95 млн євро для розвитку малого і середнього бізнесу в Україні; підписано програму ЄС для підтримки малого і середнього бізнесу обсягом 2,3 млрд євро; підготовлено і запроваджено реформу системи нагляду (контролю), підготовлено закони для їхнього подальшого ухвалення парламентом; розроблено і затверджено процедури та політики в секторі надання державних послуг; проведено реформу Міністерства тощо.

Ярослав Юрчишин, громадський активіст та екс-голова правління антикорупційної організації Transparency International Україна.

Працював радником у секретаря РНБО, спікера Верховної Ради України. Серед іншого був співавтором антикорупційної реформи в Україні. Разом з іншими активістами добився створення антикорупційного суду. 

Юрій Соколов, доктор медичних наук та піонер у сфері кардіохірургії.

Уперше в Україні виконав низку складних кардіологічних операцій, а також працював над створенням реперфузійних центрів, де проводять безоплатне коронарне стентування.

Андрій Шараскін, актор, режисер та командир роти, яка захищала Донецький аеропорт.

За участь у захисті Донецького аеропорту нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та відзнакою президента України — медаль «Учасник антитерористичної організації». Має відзнаку міністра оборони «Знак пошани». Від початку серпня 2014-го до січня 2016 року учасник російсько-української війни. Від 2016 року — заступник командувача Української добровольчої армії з суспільно-політичних питань. 

Соломія Бобровська, громадська активістка, волонтерка, виконувачка обов'язків голови Одеської ОДА 2016-2017 років.

Очолила область у 26 років. Бобровська є співзасновницею громадських ініціатив Євромайдан SOS та Допомога ДПСУ.