Марина Порошенко дала пораду майбутній першій леді Зеленській

Марина Порошенко дала пораду майбутній першій леді Зеленській

© УНІАН

На її думку, слухати політтехнологів та протоколи марно.

Нинішня перша леді Марина Порошенко порадила дружині новообраного президента Володимира Зеленського Олені слухатися покликів душі, а не політтехнологів та протоколів.

Про це вона сказала в інтерв'ю виданню Новое Время.

«Ми можемо бажати лише те, що самі відчуваємо. І я справді хочу побажати, щоб вона не прислухалася до порад якихось політтехнологів або протоколів засідань, а робила те, до чого її спонукає душа, коли вона бачить, що вона не може не робити чогось корисного для суспільства», — сказала Порошенко.

За її словами, лише з такими емоціями і з таким внутрішнім відчуттям своєї причетності до якогось проекту можна домогтися гарних результатів.

Раніше дружина Володимира Зеленського Олена заявила, що ще не вирішила, чим буде займатися у ролі першої леді, але зізналась, що не хотіла б нічого змінювати у своїх заняттях. Вона сподівається, що політика не надто змінить чоловіка, і чекає на реалізацію його передвиборчих обіцянок. ТСН.ua зібрав головне з її великого інтерв'ю.

ВідеоМайбутня наймолодша перша леді України: що ми знаємо про Олену Зеленську

Вона стане наймолодшою першою леді України. Олена Зеленська в одному із інтерв’ю зізналася, що ця відповідальна роль її лякає, і насправді вона б хотіла залишитися осторонь політики. Що ми ще знаємо про майбутню першу леді, яка не дуже любить з’являтися перед пресою — дивіться в сюжеті.

Марина Порошенко дала пораду майбутній першій леді Зеленській