Зеленський прокоментував призначення дати інавгурації

Зеленський прокоментував призначення дати інавгурації

© Associated Press

Вона відбудеться 20 травня.

Новообраний президент Володимир Зеленський сподівається, що надалі парламент ухвалюватиме рішення швидше, ніж у разі з визначенням дати його інавгурації.

Про це він написав у своєму Twitter.

«Парламент нарешті визначив дату інавгурації. Депутатам на роздуми знадобився майже місяць. Сподіваюся, що надалі Верховна Рада ухвалюватиме рішення без таких зволікань», — написав Зеленський.

Нагадаємо, Верховна Рада України призначила дату інавгурації Володимира Зеленського на 20 травня. За традицією, вона відбувається у сесійній залі парламенту. У команді Зеленського повідомили, що інавгурація відбудеться о 10:00.

Сам обраний президент раніше наполягав на іншій даті – 19 травня. У його команді призначеною датою не задоволені: мовляв, це спричинить низку труднощів для киян та іноземних делегацій, яких би не було у вихідний день.

ВідеоКоманда Зеленського незадоволена затвердженою датою інавгурації

Адже 20 травня — це понеділок. Тож урочисті заходи можуть спричинити транспортний колапс у столиці. Крім того, на 19 число уже встигли запросити гостей. На понеділок вони можуть не приїхати. Дмитро Разумков, радник обраного президента, наголосив, що депутати з Блоку Петра Порошенка обіцяли проголосувати за будь-яку дату інавгурації. Однак деякі з них за запропоновану Зеленським дату не проголосували.    

Зеленський прокоментував призначення дати інавгурації