Реваншисти піднімають голову - Портнов вже завтра діятиме проти української влади

Екс-заступник голови адміністрації президента-втікача Януковича Андрій Портнов планує вже завтра подати заяви в НАБУ та ДБР про нібито скоєні злочини Петром Порошенком та людьми з його оточення.

«У головному фокусі ті зловживання, які викликали найбільший резонанс у суспільстві. Це розкрадання в армії, історія з оборонним замовленням заводу «Кузня на Рибальському» і продаж цього активу за $300 мільйонів. Також панамські офшори п’ятого президента», — каже Портнов, передає «Страна».

За його словами, українські суди задовольнять клопотання прокурорів про взяття під варту Порошенка. Крім того, він пропонує арештувати майно п’ятого президента та його активи, у тому числі в офшорній юрисдикції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коломойський розповів про стосунки з Портновим і як просував його в нардепи

«У першу чергу кримінальне переслідування загрожує голові фракції БПП в парламенті Артуру Герасимову, голові фракції «Народного Фронту» Максиму Бурбаку, колишньому заступнику голови адміністрації президента Олексію Філатову, нардепу Сергію Пашинському та комерсантам-чиновників з оточення Порошенка», — додає Портнов.

Він не бачить себе у системі органів влади при президентстві Зеленського. Однак каже, що керівників СБУ Василя Грицака і ГПУ Юрія Луценка треба відправити у відставку. А у нового президента є всі юридичні підстави для розпуску Верховної Ради.