Представник Зеленського у Раді розповів, яку ідеологію сповідує партія "Слуга народу"

Представник Зеленського у Раді розповів, яку ідеологію сповідує партія "Слуга народу"

© Громадське

Політсила хоче запропонувати нову модель економіки.

Представник президента України Володимира Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук та ідеолог партії «Слуга народу» сказав, що в основі ідеології цієї політсили лежить лібертаріанство.

Про це Стефанчук сказав в інтерв'ю LB.ua.

За його словами, ця ідеологія передбачає «ліберальну модель економіки, ліберальну модель відносин з відповідними національними особливостями».

«У нас 28 років розказували про нашу унікальність, ідентичність, державотворення, ніхто не займався економікою, спілкуванням з народном. Основна місія — зламати систему і запропонувати нову модель економіки, де держава стає сервісом, пропонує іншу якість наданих послуг, запускає приватні ініціативи в усі сфери, де існує судовий захист будь-якої ініціативи, куди прийде інвестор і отримає гарантії, створить робочі місця», — сказав Стефанчук.

Нагадаємо,  у соціологічних даних групи «Рейтинг» за 16-21 травня цього року вказується, що лідером електоральних симпатій українців залишається партія «Слуга народу», яку готові підтримати 43,8% тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором. На другому місці – партія «Опозиційна платформа – За життя» із підтримкою в 10,5%. Третю позицію розділяє «БПП Солідарність» – 8,8%, а четверту і п'яту відповідно «Батьківщина» (7,3%) і партія «Сила і честь» на чолі з Ігорем Смешком (5,1%).

У разі зменшення прохідного бар'єру до парламенту зайдуть представники політичної сили Святослава Вакарчука «Голос» (4,6%), «Радикальної партії» Олега Ляшка (3,3%) і «Опозиційного блоку» (3,2%). 

ВідеоВерховна Рада не включила до порядку денного законопроектів Зеленського

На вимогу Зеленського зібралися, але його ідей не підтримали. Народні депутати провалили законопроекти президента — хоч і погодились прийти на роботу після того, як президент підписав указ про розпуск Верховної Ради.  

Представник Зеленського у Раді розповів, яку ідеологію сповідує партія "Слуга народу"