Зеленський з дружиною відкрили центр для наркозалежних

Президент Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою взяв участь у відкритті 11-го спортивно-терапевтичного табору міжнародної антинаркотичної асоціації.

Табір знаходиться в пансіонаті «Пролісок» Київської області. Зеленський надає підтримку асоціації та її підопічним вже кілька років, повідомляє прес-служба глави держави.

Президент підкреслив, що політики і держава повинні реальними справами підтримувати організації, які допомагають залежним людям повернутися до здорового життя.

«Я своїм приїздом хочу засвідчити, що держава повинна звертати увагу на це питання. Всі, а, перш за все, політики, повинні підтримувати, приїжджати, цікавитися, які є проблеми, повинні показувати, що вони не байдужі до таких асоціацій, до цього питання в цілому», — сказав Зеленський.

Президент вважає, що для вирішення проблеми наркотичної та алкогольної залежностей, держава на законодавчому рівні має надавати більшу підтримку асоціаціям, які займаються залежними людьми, захищати молодь і інших українців від алкоголізму і наркоманії, сформувати чіткий план заходів для вирішення цих проблем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Василь Веселий допоміг Фонду «Повернись живим» оновити машину для фронту