Ярош заступився за Зеленського

Українське суспільство має допомогти президенту Володимиру Зеленському стати справжнім державним діячем. А не «заганяти в антиукраїнський табір», що йде на користь російському ворогу.

Про це у Facebook заявив командувач Української добровольчої армії, нардеп Дмитро Ярош, коментуючи акцію під АП.

«Вчорашню всеукраїнську акцію «Ні капітуляції» оцінюю цілком позитивно.

Ще раз пересвідчився, що для активної частини нашого народу Держава є абсолютною цінністю, отже ворогу нас не здолати і перемога буде за нами.

Але стурбував один момент із табличкою «губернатор малоросії». Геть не потрібно заганяти Володимира Зеленського у антиукраїнський табір і таким чином допомагати медведчукам, вілкулам, новинським, а отже, Путіну.

Не потрібно допомагати медведчукам, вілкулам, новинським, а отже, Путіну

Ми ж всі бачимо, що у Володимира є бажання щось змінювати, але він не знає що і як. А навколо нього якась шантрапа без роду і племені — підказати щось добре немає кому. Ось і виходять дебільні заяви і нерозумні призначення.

На мій суб’єктивний погляд, ще є шанс вплинути на політику Зеленського. Адже піднімати повстання ми вміємо і завжди зможемо реалізувати це своє право. Це найлегший, хоча і найкривавіший шлях. А ось, зробити із президента Зеленського патріота України і державного діяча, яким можна гордитися — це набагато важче, але ще — можливо.

Скористаймося цим шансом, бо йде війна.

Слава Україні!», — написав Ярош.