"Ми зробимо їх ще раз". Зеленський взяв участь у з’їзді партії "Слуга народу"

"Ми зробимо їх ще раз". Зеленський взяв участь у з’їзді партії "Слуга народу"

© Адміністрація Президента України

Під час з’їзді оприлюднять список кандидатів.

На з’їзд партії «Слуга народу», який відбувається 7 червня у Ботанічному саду, завітав президент України Володимир Зеленський. 

Він заявив, що під час з’їзду представлять першу сотню у списку партії «Слуга народу». «Логіка формування списку така. До нього увійшли не наші експерти з економіки, фінансів, безпеки, оборони, судової системи, медицини, освіти, децентралізації, народовладдя, інфрастуктури, правоохоронних органів. Це обличчя нашої команди з регіонів. У нашій партії будуть представлені люди з усіх куточків країни. Це люди, які потрапили до списку через онлайн-відбір. Вони доводять, що в Україні можна чогось досягти без з’язків, без грошей і впливових родичів», — сказав Зеленський.

За його словами, хтось з людей потрапить до списку, а хтось буде балотуватися по мажоритарних округах. «Вони не йдуть у парламент заради недоторканності, ми її відмінимо. Вони не йдуть відбувати номер, бо за кнопкодавство ми позбавлятимемо мандату. Вони не йдуть заради збагачення, бо за це ми будемо саджати», — наголосив президент.

За його словами, 21 квітня українці зробили перший крок до змін. «Ми зробимо це разом. Ми зробимо їх ще раз», — сказав він.

Нагадаємо, 27 травня відбулась офіційна презентація партії «Слуга народу». Очолив її речник штабу Зеленського Дмитро Разумков. Там розповіли, що кандидатів у депутати обиратимуть за тристоронньою системою. 

ВідеоПартія "Слуга народу" лідирує на позачергових виборах у Верховну Раду — опитування

Соціологи вже пробують окреслити обриси нової Ради. Останнє опитування дослідники групи "Рейтинг" проводили з 16 по 21 травня. За результатами дослідження, на першому місці в рейтингу — партія "Слуга народу", за яку готові проголосувати понад 40% опитаних.  

"Ми зробимо їх ще раз". Зеленський взяв участь у з’їзді партії "Слуга народу"