Партія "Слуга народу" презентувала свою передвиборчу програму

Партія "Слуга народу" презентувала свою передвиборчу програму

© УНІАН

Програма складається із 16 пунктів.

Політична партія «Слуга народу» презентувала свою передвиборчу програму.

Партія йде на вибори, аби втілити курс президента Володимира Зеленського у законопроектах та політичних рішеннях. Програма складається з 16 пунктів, які стосуються, зокрема, корупції, влади, освіти, безпеки, економіки, бізнесу, довкілля.

Планується скасування недоторканності народних депутатів, створення механізмів впливу громадян на рішення влади через референдуми та народне вето, запровадження відкритих списків та електронного голосування.

Аби побороти корупцію, планують перевести якомога більше державних послуг в онлайн, перезавантажити прокуратуру, запровадити конфіскацію майна корупціонерів і створення системи грошової винагороди для громадян за виявлення корупції.

У сфері безпеки та оборони встановлять видатки на оборону у розмірі не менше 5% ВВП, реформують ЗСУ за стандартами НАТО і зупинять відплив кадрів з армії. Також у партії планують посилити контроль громадян за судовою системою, запровадять механізм надійного захисту свідків і впровадять невідворотність покарання для працівників поліції, прокуратури та СБУ за перевищення службових повноважень.

«Слуга народу» хоче покращити умови для розвитку бізнесу і провести національний економічний аудит країни, впровадити державну програму підтримки інновацій, оновити освітню інфраструктуру, впровадити обов’язкове медичне страхування і створити гарантований пакет медичних послуг.

Також запланований перепис населення України. Усі соціальні пільги хочуть перевести в грошову форму. Аби покращити якість доріг, планують проводити незалежний контроль якості будівництва та ремонт автошляхів.

У програмі також є пункт, який стосується зовнішньої політики України. Зокрема, йдеться про те, аби ухвалити закони, необхідні для виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС і розширення співпраці з Євросоюзом і НАТО. Також йдеться про те, аби запустити програму «комерційної дипломатії» для просування українських товарів на глобальні ринки. Партія планує підтримувати ініціативи Президента щодо перезавантаження відносин із найближчими сусідами України на заході.

Як повідомлялося раніше, партія «Слуга народу» президента Володимира Зеленського під час з'їзду представила учасників політсили, які братимуть участь у дострокових виборах Верховної Ради 21 липня 2019 року. Партія представила 100 учасників.

 

ВідеоПартія "Слуга народу" лідирує на позачергових виборах у Верховну Раду — опитування

Соціологи вже пробують окреслити обриси нової Ради. Останнє опитування дослідники групи "Рейтинг" проводили з 16 по 21 травня. За результатами дослідження, на першому місці в рейтингу — партія "Слуга народу", за яку готові проголосувати понад 40% опитаних.  

Партія "Слуга народу" презентувала свою передвиборчу програму