В Апаршина з'явились конкуренти на посаду в Адміністрації Зеленського

В Апаршина з'явились конкуренти на посаду в Адміністрації Зеленського

© wikipedia.org

Переможця обіцяють назвати найближчим часом.

В Адміністрації президента розглядають кілька кандидатур на посаду відповідального за військові та оборонні питання у Володимира Зеленського. Серед них є Іван Апаршин, який уже працював у структурах Міністерства оборони України.

Про це на брифінгу оголосила прессекретарка глави держави Юлія Мендель.

«Іван Апаршин — серед кандидатур, які розглядаються, тому що має бути людина, яка буде відповідальна за військові та оборонні питання в Адміністрації президента. Але це не єдина кандидатура. Скоро, ми сподіваємось, мати це рішення», — сказала Мендель. 

7 червня Анатолій Гриценко заявив, що Апаршин очолить департамент оборонної політики в Адміністрації президента Володимира Зеленського. «Я думаю, що це вже не секрет, що Іван Апаршин працює в Адміністрації президента, і найближчим часом буде затверджена структура Адміністрації, і він попередньо очолить департамент оборонної політики. Він буде радити безпосередньо президентові ті речі, які будуть важливі для країни», – сказав він. 

У квітні тоді ще кандидат в президенти України Зеленський представив всю свою команду, з якою працюватиме. Серед членів цієї команди був Апаршин, експерт з безпеки та оборони. У 2005-2007 роках він був директором Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міністерства оборони України, коли відомство очолював Анатолій Гриценко.