"Причетні до протиправних діянь": Зеленський звільнив двох заступників голови СБУ

"Причетні до протиправних діянь": Зеленський звільнив двох заступників голови СБУ

Владислав Косинський © Сумський портал

Також звільнені п'ятеро керівників регіональних управлінь спецслужби.

Президент Володимир Зеленський звільнив двох заступників голови СБУ Олега Фролова і Владислава Косинського.

Про це у вівторок, 11 червня, під час брифінгу заявив заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка. 

«Було звільнено двох заступників голови Служби безпеки України, це ті люди, які за нашою інформацією були причетні до багатьох протиправних діянь, в тому числі, які вчинялись під час виборчої кампанії, і це для них тільки початок цього шляху, я маю на увазі звільнення. Інші речі будуть здійснюватися в процесуальному порядку», — розповів Рябошапка.

За його словами, також звільнено п’ять керівників регіональних управлінь СБУ: в Одеський області — Олександр Довженко, у Львівській – Олександр Ткачук, у Вінницькій – Олег Зозуля, у Закарпатській — Володимир Пахнюк, а також у Чернівецькій області — Василь Сторожук. У цих регіонах, як повідомив Рябошапка, зафіксовано багато явищ, пов’язаних із контрабандою, і в причетності до неї пов'язують названих вище спецслужбовців.

Нагадаємо, раніше глава держави призначив юриста та співвласника студії «Квартал 95» Івана Баканова першим заступником голови Служби безпеки України і дав йому два тижні на перезавантаження СБУ і перші результати боротьби з контрабандою

Своєю чергою Баканов пообіцяв, що в СБУ більше не буде «кришувальників» та «смотрящих», а також закликав журналістів-викривачів до співпраці.

ВідеоЗвільненого начальника поліції Київщини Ценова "покарали" новою високою посадою

Дмитро Ценов, нещодавно звільнений очільник поліції Київщини, який просив відіслати його на Донбас, тепер керуватиме поліційними силами у складі ООС. Рапорт Ценов подав після трагедії у Переяславі-Хмельницькому, де двоє поліцейських напідпитку стріляли по бляшанках і влучили у голову 5-річного хлопчика.  

"Причетні до протиправних діянь": Зеленський звільнив двох заступників голови СБУ