ЦВК зареєструвала першу партію на позачергових парламентських виборах

ЦВК зареєструвала першу партію на позачергових парламентських виборах

© УНІАН

В мажоритарних округах уже зареєстрували 461 кандидата.

У понеділок, 17 червня, Центральна виборча комісія зареєструвала чергових кандидатів у народні депутати на позачергових парламентських виборах, що мають відбутися 21 липня.

Сьогодні, зокрема, ЦВК зареєструвала 100 кандидатів у народні депутати в ОВО та 164 кандидатів у народні депутати, включених до виборчого списку політичної партії «Громадянська позиція» (Анатолія Гриценка), у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Загалом, станом на 17 червня ЦВК уже зареєструвала 461 кандидата в нардепи в ОВО.

ЦВК зареєструвала 100 кандидатів у народні депутати України в ОВО та 164 кандидатів у народні депутати України,…

Опубліковано Центральна виборча комісія — Central Election Commission of Ukraine Понеділок, 17 червня 2019 р.

Нагадаємо, подання документів до ЦВК для реєстрації кандидатів триватиме до 20 червня. Згідно з законодавством, для реєстрації партії зі списком у загальнодержавному окрузі розмір застави становить 1000 розмірів мінімальної заробітної плати (4 млн 173 тис. грн), а для самовисуванця чи партії, яка висуває кандидата в одномандатному окрузі – 10 розмірів мінімальної заробітної плати (41730 грн).

Позачергові парламентські вибори в Україні мають відбутися 21 липня 2019 року.

ВідеоПонад 135 тисяч правоохоронців пильнуватимуть порядок під час проведення виборів у ВР

Кількість силовиків може зрости залежно від кількості виборчих дільниць. На кожній чергуватимуть по два копи, як і під час президентських виборів. У МВС зазначали, що врахували помилки попередніх виборів і пообіцяли задіяти резервістів, зокрема студентів поліційних вишів. Цього разу всі правоохоронці, що задіяні на виборах, матимуть можливість проголосувати за місцем несення служби.  

ЦВК зареєструвала першу партію на позачергових парламентських виборах