НАБУ вручило підозру міністру енергетики Насалику

НАБУ вручило підозру міністру енергетики Насалику

© УНІАН

Посадовець не задекларував більше мільйона доларів.

Детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили про підозру міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику. Йому закидають внесення недостовірних відомостей до декларації державного службовця.

ПОВІДОМЛЕНО ПРО ПІДОЗРУ МІНІСТРУ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ, ЯКИЙ «ЗАБУВ» ЗАДЕКЛАРУВАТИ 1,249 МЛН…

Опубліковано Спеціалізована антикорупційна прокуратура Вівторок, 9 липня 2019 р.

Згідно з повідомленням Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, котра погодила дії працівників НАБУ, у справі міністра фігурує сума в понад 1,2 млн доларів США, «забутих» при декларуванні. Ці кошти міністр отримав у позику в 2014 році від фізичної особи, але не відобразив у документах, як це належало зробити.

«Дії високопосадовця кваліфіковано за ознаками злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України (подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції»). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років», — повідомили в САП.

Раніше повідомлялося, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура має намір оголосити підозри одному з міністрів, а також кільком головам облдержадміністрацій. Такі дії анонсував керівник САП Назар Холодницький. Згодом джерела у правоохоронних органів повідомили ЗМІ, що НАБУ готує повідомлення про підозру міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику.

ВідеоМіністр енергетики Ігор Насалик оселився в найдорожчому котеджному містечку країни

Днями скандальний міністр енергетики Ігор Насалик нарешті зізнався, що мешкає у "Золотих воротах" — це найдорожче котеджне містечко країни, у Козині. Ми поспішили на входини. Але охорона перекрила всі шляхи. Тим не менш, ви обов’язково побачите, як живе міністр, завдяки якому ми платимо нові тарифи.

НАБУ вручило підозру міністру енергетики Насалику