Посол України в ООН дорікнув Гутеррішу за ігнорування війни на Донбасі

Посол України в ООН дорікнув Гутеррішу за ігнорування війни на Донбасі

© Associated Press

Єльченко дивується, чому генсек не сказав ні слова про вбивство українських медиків.

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко дорікнув генеральному секретареві цієї організації Антоніу Гутеррішу за ігнорування війни на Донбасі.

На своїй сторінці у Twitter Єльченко написав коментар до повідомлення новинної служби в ООН, в якому Гутерріш засудив напади на цивільну інфраструктуру у Сирії. 

«Як щодо того, щоб сказати хоч слово щодо недавнього нападу та вбивства українських медиків російськими терористами на Донбасі?», — написав український дипломат.

Нагадаємо, внаслідок обстрілу санітарного автомобіля в зоні проведення ООС загинули двоє військовослужбовців — старший матрос Майборода Сергій Григорович та старший матрос Шевченко Ірина Вікторівна. 

ВідеоМедики лікарні Мечникова рятують життя двох бійців з передової

У Курахівській лікарні помер один з бійців, якого поранили на передовій. Йому відірвало кінцівки, медики сподівались переправити захисника з передової до Дніпра, але його стан зробити цього не дозволив. Тим часом в лікарні Мечникова медики борються за життя двох бійців. Їх вночі ґвинтокрилом доправили до Дніпра. У реанімації — 22-річний Іван та на рік старший за нього Альберт.  

Посол України в ООН дорікнув Гутеррішу за ігнорування війни на Донбасі