Кличко пояснив свою підтримку Порошенка на виборах, але ухилився від запитання про відсутність на з’їзді

Кличко пояснив свою підтримку Порошенка на виборах, але ухилився від запитання про відсутність на з’їзді

© УНІАН

Мер Києва хотів завершення розпочатих за президентства Порошенка реформ.

Підтримка напередодні президентських виборів Петра Порошенка зумовлювалася підтримкою ідеї євроінтеграції України та обіцянкою попереднього глави держави завершити реформу місцевого самоврядування. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в інтерв’ю LB.ua.

«Я підтримував європейський курс. Заради завершення реформ», — пояснив столичний градоначальник власну позицію напередодні весняного голосування. «Завершити реформи децентралізації. Нам необхідно зробити дуже багато речей, які почалися. Петро Олексійович брав на себе зобов'язання їх виконати. Тому і підтримав», — розповів столичний міський голова.

ВідеоНа якій підставі хочуть звільнити Віталія Кличка та чи залишиться він мером

Звільнити Кличка. Голова офісу президента України Андрій Богдан учора "нагадав" Кабінету Міністрів щодо звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації. На якій підставі Богдан хоче усунути Кличка, чи залишиться він мером і яка процедура призначення нового голови КМДА — розповімо далі.

Кличко пояснив свою підтримку Порошенка на виборах, але ухилився від запитання про відсутність на з’їзді

При цьому можливі особисті претензії до експрезидента Кличко вирішив не коментувати. «У кожному з нас є якісь риси, які не змінити. Порошенко такий, яким він є. Крапка», — наголосив він.

Кличко також пояснив, чому напередодні з’їзду, на якому відбулося офіційне висунення Порошенка в президенти, зліг у лікарню, а до учасників заходу записав відеозвернення. «За три дні, а не за день», — уточнив мер термін потрапляння до медиків. «На мене ніхто не тиснув! Просто я вважав це правильним», — зазначив Кличко щодо записаного відео.

У цьому ж інтерв'ю Кличко вкотре запевнив, що столиця має керуватися однією людиною з повноваженнями міського голови та керівника КМДА. Якщо ці повноваження розділять, мер обіцяє оскаржувати це в Конституційному суді. Також градональник планує висувати свою кандидатуру на наступних виборах мера Києва.