"Вакцинація не менш важлива, ніж армія" - Супрун терміново звернулася до Зеленського

Президент Володимир Зеленський і РНБО не реагують на питання вакцинації українців. Про це у Facebook написала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Моєю першою ініціативою після приходу до Міністерства охорони здоров’я було звернення до РНБО із закликом скликання засідання щодо питання вакцинації населення. Ні публічні, ні офіційні звернення не допомогли.

Першими листами новому президенту Володимиру Зеленському і секретарю РНБО Олександру Данилюку теж були заклики скликати засідання РНБО на цю тему. До цього часу ми не отримали відповіді та визначеної дати засідання.

Виглядає, що досі немає розуміння, що вакцинація є не менш важливою, ніж забезпечення військовослужбовців зброєю чи впровадження стандартів НАТО. Без колективного імунітету та вакцинації як пріоритету перших осіб країни — ми не зможемо захистити Україну.

Без розгляду питань щодо імунопрофілактики на засіданні РНБО з відповідними рішеннями теза про цінність людського життя залишатиметься лише декларацією, не підкріпленою конкретними діями», — поскаржилася Супрун.