Поліграф для Порошенка означає відсутність інших доказів у слідчих – адвокат

Поліграф для Порошенка означає відсутність інших доказів у слідчих – адвокат

© detective-dnepropetrovsk.com

Юрист вважає, що правоохоронці використовують політичний ажіотаж навколо справи.

Рішення про застосування правоохоронцями детектора брехні для надання свідчень експрезидентом Петром Порошенком означає намагання за політичним ажіотажем приховати відсутність доказів супроти лідера «Європейської солідарності». Таку заяву зробив адвокат політика Ігор Головань.

«Петро Порошенко двічі відвідував слідчих ДБР в якості свідка у справах «Кузні» і телеканалу «Прямий», надав вичерпні свідчення. Нинішня історія з поліграфом – виключно піар-хід, який має ще на деякий час приховати відсутність у слідства будь-яких доказів будь-яких злочинів або навіть правопорушень», — вважає юрист.

Водночас сам Порошенко заявив про відсутність довіри до ДБР, оскільки слідчі показали свою упередженість і необ'єктивність. Колишній очільник держави заявив, що готовий проходити поліграф у прямому ефірі телеканалу «Прямий».

Як повідомлялося, Печерський районний суд Києва дав дозвіл на допит п'ятого президента України Петра Порошенка в Державному бюро розслідувань із застосуванням поліграфа.

ВідеоПорошенка допитали в ДБР щодо можливого ухиляння від сплати податків під час купівлі "Прямого"

П'ятий президент відвідав Державне бюро розслідувань. Там відповідав на запитання у провадженні можливого ухиляння від сплати податків під час купівлі телеканалу "Прямий". Це одна з 11 справ, які ДБР розслідує стосовно нього. Підтримати ексгаранта прийшли його дві доньки та молодший син із друзями.    

Поліграф для Порошенка означає відсутність інших доказів у слідчих – адвокат