Кабмін схвалив очільників ОДА, але вони сподобались не всім

Кабмін схвалив очільників ОДА, але вони сподобались не всім

© УНІАН

Розенко висловив обурення з цього приводу.

Президент України Володимир Зеленський вніс на розгляд Кабіміну три кандидатури на голів обласних державних адміністрацій. У середу, 21 серпня, уряд їх підтримав.

Про це у коментарі «Інтерфакс-Україна» сказав представник Зеленського в Кабінеті Міністрів Андрій Герус.

Зокрема, на посаду голови Вінницької ОДА було запропоновано Владислава Скальського, Запорізької — Віталія Туринока та Рівненської — Віталія Коваля.

Проте, раніше віцепрем’єр-міністр павло Розенко у Facebook висловив обурення і заявив, що відбір кандидатів відбувався з низкою порушень: без проведення конкурсів, без залучення відомих HR агенств, у «кулуарний спосіб» без попереднього оприлюднення прізвищ кандидатів.

«Президент Зеленський, на жаль, не реагує на конструктивні пропозиції і продовжує свій впевнений поступ… по граблях… На розгляд уряду знов внесені чергові кандидатури на посади глав обласних державних адміністрацій… Прізвища кандидатів не було оприлюднено і не відбувалося жодного громадського обговорення цих кандидатур», — написав Розенко.

ПРЕЗИДЕНТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ, НА ЖАЛЬ, НЕ РЕАГУЄ НА КОНСТРУКТИВНІ ПРОПОЗИЦІЇ І ПРОДОВЖУЄ СВІЙ ВПЕВНЕНИЙ ПОСТУП …. ПО…

Опубликовано Павло Розенко Среда, 21 августа 2019 г.

До слова, Скальський від червня 2016 року призначений на посаду заступника міського голови Вінницької міської ради, Туринка – засновник декількох копаній у Луцьку та Рівному, а Коваль від січня 2015 року – директор компанії «ВВВ Монтаж» у Києві.

Нагадаємо, вранці 26 червня віцепрем’єр-міністр України Павло Розенко оприлюднив імена восьми кандидатів від президента Володимира Зеленського на посади очільників обласних держадміністрацій. Йдеться про голів Донецької ОДА, Закарпатської ОДА, Київської ОДА, Луганської ОДА, Львівської ОДА, Одеської ОДА, Херсонської ОДА та Черкаської ОДА. ТСН.ua розповів, що відомо про кожного з них.

ВідеоКількість працівників обласних та районних адміністрацій скоротять на 50%

Масові скорочення в уряді назвали оптимізацією чисельності державних чиновників. Скорочення не торкнеться працівників соціальних служб, які займаються оформленням субсидій, пільг та інших соціальних виплат.  Звільнення не зачепить і двох регіонів в Луганській та Донецькій областях, де працюють військово-цивільні адміністрації.  

Кабмін схвалив очільників ОДА, але вони сподобались не всім