Медведчука не залучали до процесу обміну полоненими – СБУ

Медведчука не залучали до процесу обміну полоненими – СБУ

© Associated Press

Поїздки політика в Росію голова Служби назвав саморекламою.

Голова Служби безпеки України Іван Баканов заявив, що депутат «Опозиційної платформи — За життя» Віктор Медведчук не залучався до процесу обміну полоненими.

«Ні, всі його поїздки в Росію були його власною PR-ініціативою», — відповів Баканов на запитання «Інтерфакс-Україна» про те, чи залучався Медведчук до переговорного процесу з обміну.

Нагадаємо, 30 серпня на злітній смузі аеропорту «Київ» ТСН побачила літак, що належить Віктору Медведчуку. Вранці кум Путіна разом із соратником Вадимом Рабиновичем сіли на борт, літак відразу ж піднявся в небо. На радарі видно, як літак сів спочатку в Гомелі, а потім – у Москві. Після обіду стає зрозумілим, що Медведчук у російській столиці відвідував у СІЗО «Лефортово» українських бранців Станіслава Клыха і Миколи Карпюка. Путін назвав питання звільнення політв'язнів Станіслава Клыха і Миколи Карпюка «складним» для Росії.

Відео

Кому вигідно розповсюджувати фейки про обмін полоненими і чи відбудеться він насправді

В Офісі президента офіційно спростували чутки про повернення бранців Кремля до України. На Банковій обіцяють обов’язково повідомити, коли взаємне звільнення завершиться. Інформацію, що українців звільняють, першими почали публікувати російські медіа, а ближче до ранку навіть з'явилися заголовки начебто "полонені вже у Києві".    

Медведчука не залучали до процесу обміну полоненими – СБУ