Суд взяв екс-нардепа Пашинського під варту

Суд взяв нардепа 8-го скликання від «Народного фронту» Сергія Пашинського під варту до 4 грудня. Його підозрюють у нанесенні тяжкого тілесного ушкодження громадянину В’ячеславу Хімікусу. Пашинський вистрілив йому в ногу у 2016 році.

Рішення ухвалили 7 жовтня. Про таку форму запобіжного заходу клопотало Державне бюро розслідувань.

Сторона обвинувачення просила взяти екс-нардепа під варту з огляду на те, що він може впливати на свідків або виїхати закордон.

Пашинський розповів свою версію. За його словами, 31 грудня він з дружиною повертався додому. На вузькій дорозі вони ледь не зіткнулися з мікроавтобусом. Дружина попросила чоловіків у «Фольцвагені» увімкнути аварійку. На що вони почали погрожувати її зґвалтувати. Екс-нардеп вирішив вимагати в них вибачення. Він вийшов з автівки. Хімікус напав на нього з пляшкою, вдаривши по голові. Пашинський упав. Чоловік продовжив погрожувати.

«Розуміючи небезпеку, що дружина у трьох метрах, з метою зупинити напад вистрілив йому в ногу. Після цього я крикнув дружині викликати швидку і поліцію. Я сам надав йому першу допомогу», — сказав Пашинський.

Та додав, що його син поїхав з травмованим чоловіком у лікарню.

Пашинський звернув увагу, що події сталися 3 роки тому й ставив риторичне запитання, чому справу розглядають зараз.

«Є в нас у державі такий персонаж Андрій Портнов (…) Він розказував, що він мене посадить. У мене є всі підстави казати, що орган досудового слідства координує свої дії з Портновим», — заявив Пашинський.

«Я звичайно буду працювати зі слідством, я нікуди не поїду, я робитиму все, щоб очистити своє ім’я».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пашинський про підозру: Я не жалкую

31 грудня 2016-го народний депутат Сергій Пашинський вистрілив із травматичного пістолета в ногу В’ячеславові Хімікусу. Інцидент стався у селі Хлепча Васильківського району на Київщині.
Екс-нардеп із дружиною поверталися увечері додому машиною. Біля Василькова ледь не зіткнулися з мікроавтобусом, який штовхали двоє чоловіків. Почалася суперечка. Хімікус начебто розбив об голову Пашинського скляну пляшку. Депутат вистрілив йому в ногу з пістолета. Заявив, що зробив це з метою самооборони.

×