Зеленський вперше відреагував на проросійські заяви Коломойського

Президент України Володимир Зеленський підкреслює, що зовнішньополітичний курс країни повинен визначати президент, за участю уряду і суспільства, але не окремі бізнесмени.

«Я хотів би, щоб я, як президент, думав про міжнародні відносини і вектор України, а не який-небудь бізнесмен в Україні. Мені здається, що це правильно. Я, держава, суспільство можемо говорити про це, але це все-таки рішення державного рівня «, — сказав він на брифінгу в середу вночі в Очакові, пише ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА.

Відповідаючи на питання про те, чи можливе відновлення співпраці з Росією в сфері ВПК після припинення війни на Донбасі, чи «доведеться чекати ще і повернення Криму», Зеленський зазначив, що йому в цілому подобається такий настрій, коли люди думають про те, що буде відбуватися після закінчення війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повернуті з полону кораблі відремонтують за 3 місяці

«Це дуже добре, тому що ми психологічно з вами хочемо завершити війну в найближчим часом. Я думаю, що правильну відповідь, в принципі, людський, що коли ми закінчимо війну, повернемо все території, ми будемо робити з вами все, що вигідно для економіки України, для робочих місць, для того, щоб піднімати наші підприємства «, — підкреслив він.