Чим займатимуться депутати після новорічних вихідних

Цього тижня народні депутати розглянуть питання соціального забезпечення військових та запуск програми кредитування підприємців.

Про це йшлося на погоджувальній раді в понеділок.

«Тиждень буде насичений. Багато питань залишилися ще з минулого року», – сказав спікер Дмитро Разумков.

Разумков доручив профільним комітетам висловити свою позицію щодо катастрофи літака «Міжнародних авіаліній України» і підготувати з цього приводу постанову Верховної Ради.

«Хочу особливо звернути увагу на питання, ініційовані президентом, визначені ним як невідкладні. Це внесення змін із питань децентралізації – підтримати і направити до Конституційного суду.

Крім того, з тих законопроектів, які повернулися з Конституційного суду, розглянути два законопроекти у першому читанні. Це законопроекти 1013 (щодо скасування адвокатської монополії. – Gazeta.ua) та 1028 (щодо консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів Верховної Ради).

Буде великий блок, який стосується питань соціального забезпечення військовослужбовців, пов’язаних із державним бюджетом, для запуску програми кредитування для підприємців. Щоб уже ми могли запустити обіцяну президентом програму для підприємців, які повертаються в Україну, починають свій бізнес», – сказав перший віцеспікер Руслан Стефанчук.

Також депутати розглянуть «великий блок» законів про інтелектуальну власність, її захист. Створення державного органу.