Прем’єр-міністр Олексій Гончарук у вівторок представив нового керівника Державного агентства лісових ресурсів Андрія Заблоцького.

 
Гончарук представив головного лісівника і пригрозив звільненнями

«Прошу вас знайти всередині системи порядних, професійних, чесних людей, які допоможуть навести порядок. Всіх інших можна попросити на вихід одразу», – сказав прем’єр.

«Маємо багато інформації, чуток (десь підтверджених, десь ні), що відбувається в кожній області, але загальна логіка така. З 1 лютого мають принципово змінитися правила роботи ринку. Деревина має продаватися через конкурентні процедури, прямі контракти мають піти в історію. Я розумію, що це зручно іноді, але це дуже часто пов’язано з корупцією», – продовжив Гончарук.

Прем’єр доручив новому керівнику Держлісагентства забезпечити роботу онлайн-майданчиків з 1 лютого.

«Розраховую, що протягом наступних тижнів ситуація принципово зміниться. Завдання: забезпечити централізований обіг деревини. Досі є господарства, які дозволяють собі не чіпувати деревину. Доручаю до 1 лютого також забезпечити перехід усіх господарств на централізовану систему обігу.

Хто не почує – буде складно працювати. Тим, хто працює собі на кишеню або на якогось дядю, – пишіть заяву і звільняйтесь. Домовитись не вийде», – заявив прем’єр.