Зеленський дав 2 тижні на з'ясування, хто записував розмови Гончарука

Президент Володимир Зеленський вимагає від правоохоронних органів за 2 тижні встановити причетних до запису розмов під час зустрічі прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністрів і представників Нацбанку.

Зеленський поставив завдання під час зустрічі з керівниками Служби безпеки України, Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ, Національного антикорупційного бюро, Державного бюро розслідувань та Управління державної охорони, повідомляє Офіс президента.

«Вимагаю, щоб за два тижні, якомога швидше ми з вами отримали інформацію: хто вів записи. Знайти, хто це зробив, і з цим розібратися», — сказав Володимир Зеленський.

Наказав у межах кримінального провадження чітко встановити коло присутніх на переговорах і з’ясувати обставини переговорів.

«У засобах масової інформації було багато фейків щодо присутності тих чи інших посадових осіб. Фотографія, яка є у ЗМІ, – з’ясувати, чи справді всі ці люди були учасниками, чи ні», – зазначив президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «На переправі коней не міняють» — голова фракції «Слуга народу» про відставку Гончарука

За словами прем’єр-міністра, було декілька переговорів. Зустріч, з якої був оприлюднений перший уривок, тривала 5 годин.