Зеленський каже, що працює цілодобово, і звинуватив політиків у "мародерстві"

Президент Володимир Зеленський каже, що влада працює цілодобово в умовах боротьби з поширенням коронавірусу.

Про це він заявив у відеозверненні в понеділок.

«Наше завдання номер один — забезпечити українців усім необхідним. Для цього всі органи державної влади працюють фактично цілодобово. Наш девіз останні тижні — виспимося після коронавірусу», — заявив він.

Зеленський розповів, що влада знає потреби кожної області.

«Вчора провели розмову з керівниками усіх регіонів України. У такі часи зобов’язані працювати пліч-о-пліч. Кожен керівник ОДА, голова обласної ради, мер, місцеве самоврядування та регіональний бізнес мають забути про власні амбіції, діяти спільно і змагатися за життя і здоров’я жителів регіону, а не за бали на місцевих виборах», — сказав президент.

«Окремо я хочу звернутися до деяких наших політиків. У складні для країни часи займатися політичним хайпом фактично дорівнює мародерству. Ви кажете, що влада введе надзвичайний стан, щоб під шумок протягнути якісь непопулярні рішення. Можу сказати тільки одне — не судіть інших по собі. По своєму досвіду та своїм, якщо можна їх так назвати, життєвим принципам.

Сьогодні будь-які наші кроки мають єдину мету — зберегти життя і здоров’я українців», — звернувся Зеленський.

«Знаєте, загалом в усій цій ситуації є певний парадокс. Усім рекомендовано носити маски, але коронавірус насправді скидає маски з людей. Бо хтось готовий допомагати, віддаючи останнє. А хтось готовий заробляти на людській біді — підвищує ціни, притримує маски на складах, намагається продати респіратори за кордон. Всі ці дії отримають не лише моральну оцінку суспільства, але і юридичну відповідних правоохороних органів», — сказав Зеленський.