«Суспільству нав’язують думку, що героїв немає. Що всі — покидьки, — каже в інтерв’ю журналу «Країна» генерал-майор Збройних сил України Дмитро МАРЧЕНКО. Брав участь у боях на Савур-могилі, в Дебальцевому, Ізваринському котлі, обороняв Донецький аеропорт. Відповідає за перехід армії на стандарти НАТО в речовому і продовольчому забезпеченні.

— Ці суди — наді мною (торік Держбюро розслідувань звинуватило генерала і його підлеглих у закупівлі 20 тис. неякісних бронежилетів «Корсар-МЗс-1–4» компанії-виробника «Темп-3000». 11 листопада Марченка заарештували. 17 грудня випустили під заставу у 20 млн грн. Один мільйон зібрали люди, які хотіли підтримати, решту дала родина 5-го президента Петра Порошенка. — Країна), у справі Павла Шеремета (5 місяців у слідчому ізоляторі перебувають як підозрювані в убивстві журналіста лікарка й волонтер Юлія Кузьменко, музикант і ветеран Андрій Антоненко, військова медсестра Яна Дугарь — під домашнім арештом. — Країна) — штучне інформаційне тло.

За моєю кримінальною справою можна видати посібник «Як не треба робити». Суцільні порушення. Починаючи з обшуків і до того, що я 10 днів сидів у тюрмі без рішення суду. Мені сказали: не виїжджати з країни, приходити на допити. Все роблю. Хоч у душі й не сприймаю нашого суду як правової інституції.

Мене хочуть посадити ті, хто прагне повернутися до старих схем і сісти на потоки. До суду мовчатиму, але там розкрию весь ланцюг, назву прізвища. Найбільше непокоїть, що у справу втрутилася політика. Ми готові відстоювати правду, нам є що розповісти. Але приходимо до суду, а йому зверху йде команда душити. Докази вже не потрібні».

 
Суспільству нав'язують думку, що героїв немає - найважливіше в журналі "Країна"

У НОМЕРІ ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

«У президента Зеленського достатньо повноважень, більшість у парламенті та високий рейтинг. Бракує політичної волі до змін»

Джон ГЕРБСТ, посол США в Україні в 2003-2006 роках

Баба сказала, що хоче лишити сорочку онукам. А вони роздерли її

Анастасія ФОМІНА, етномайстриня

При собі мав скальпель. Розтин робив просто на березі

Павло ГОЛЬДІН, зоолог, палеонтолог

Майже всі квартири залишені. Трава по пояс. І тиша — тільки собаки побріхують

Ірина ЦІЛИК, режисерка

Маслова в «Динамо» привів Щербицький

Семен СЛУЧЕВСЬКИЙ, журналіст

«Якби знайшлася душа, яка полюбила б мене з усіма недоліками й дивилася на мої помилки, як на марення хворого»

Марко КРОПИВНИЦЬКИЙ, драматург, режисер, актор

«Життя складається з маленьких перемог. Великі мені не потрібні»

Iгор РОП’ЯНИК, художник, журналіст