Західні журналісти: слова Зеленського про Порошенка нагадують про Януковича і Тимошенко

Коментарі президента України Володимира Зеленського щодо можливості вироку екс-президенту Петру Порошенку нагадали журналістам західних видань Віктора Януковича. Про це йдеться у матеріалі «Голосу Америки».

Як відомо, у ході прес-конференції з нагоди річниці президентської каденції Володимир Зеленський відзначив: «Що стосується вироку пану Порошенку — я впевнений у цьому і впевнений, що все це ще попереду».

«Ви бачили і вчорашній скандал. Вони так керували державою, що на них чекає багато дуже різних пригод і різних вироків», — заявив президент України.

Слова президента щодо Петра Порошенка привернули увагу журналістів західних видань, нагадавши деяким Януковича.
«Важко не згадати Януковича, який подібним чином говорив про Тимошенко», — твітує Джеймс Марсон з видання The Wall Street Journal.

«Зеленський звучав трошки як Янукович», — відзначив щодо коментаря президента про Порошенка журналіст Buzzfeed Крістофер Міллер.

Міллер також відзначив, що розслідування щодо Порошенка, який назвав їх політично вмотивованими, «викличуть занепокоєння західних країн, які підтримують Україну», — пише Голос Америки.

Прес-конференція Зеленського привернула увагу не лише коментарями щодо Порошенка. Журналіст французьких видань Стефан Сіоган заявив, що західні журналісти не отримали нагоду поставити запитання президенту України, а українські не тиснули на нього з приводу важливих проблем.

«Перша прес-конференція Зеленського у 2020-му році і ганебний момент: влада показала себе самовдоволеною, а українська преса має велику думку про себе, і при цьому — ставила погані запитання, не могла охопити такі ключові проблеми як кумівство, деолігархізація, корупція та правосуддя, — пише журналіст. — Українські журналісти цілком провалили звинувачення щодо корупції довкола очільника Офісу президента та інших ключових питань, дозволивши президенту з легкістю ними маніпулювати», — твітує Сіоган.

×