"Президента має висвітлювати рейтингове видання": Мендель пояснила, як обирали журналістів на пресконференцію Зеленського

© УНІАН

"Президента має висвітлювати рейтингове видання": Мендель пояснила, як обирали журналістів на пресконференцію Зеленського

Юлія Мендель каже, що роботу президента повинні висвітлювати найбільш рейтингові медіа з різними ідеологічними платформами.

Офіс президента України обирав журналістів для пресконференції очільника держави Володимира Зеленського за тими ж принципами, які використовуються на Заході, зокрема в США і Великій Британії. Йдеться про відмінність позицій медіа один від одного та рейтинговість ЗМІ. 

Про це сказала прессекретарка глави держави Юлія Мендель.

Речниця Зеленського повідомила, що в умовах карантину було складно обирати представників ЗМІ. За її підрахунками, на пресконференцію акредитували 70 медіа, які відмінні один від одного своїми позиціями про одні і ті ж події в країні. 

«Ми керувалися принципами і підходами, які ми побачили у Великій Британії і США, — ми спеціально їздили і вивчали їх. Звісно, було кілька критеріїв, в основному це рейтинговість, а також динаміка розвитку.  У нас також є молоді деякі видання, але вони демонструють, що вони швидко набирають рейтинги. Це зрозуміло, що пресконференцію президента мають висвітлювати рейтингові видання. Також були різні ідеологічні платформи, щоб не було однобокості в ідеології», — сказала Мендель.

Мендель зауважила, що торік під час 14-годинного марафону Володимира Зеленського із ним зустрілися чимало ЗМІ, але все рівно низка медіа були невдоволені, що глава держави не зміг відповісти на якесь запитання.

«Інтересу до Володимира Зеленського дуже багато у всьому світі, тому завжди дуже складно відбирати медіа … Ми, на жаль, не змогли дати президенту можливість зустрітися з такою кількістю ЗМІ, з якими він зустрічався торік. Але тоді він показав, що готовий відповідати на запитання всіх медіа. Він сидів понад 14 годин, але все одно багато залишилися незадоволені тим, що на якесь запитання він не відповів», — цитує Мендель видання «Лівий берег».

Нагадаємо,  президент України Володимир Зеленський 20 травня провів пресконференцію. Захід відбувся у Маріїнському палаці. Під час пресконференції президент відповів на різні питання, зокрема, про пенсії, коронавірус в Україні, ситуацію на Донбасі, реформи тощо.