"Як можна було записати президента?" - Зеленський про "плівки Байдена"

Президент України Володимир Зеленський закликає, щоб Україну не втягували у президентську кампанію в США, і заперечує свою причетність до появи записів розмов між п’ятим президентом України Петром Порошенком і ексвіце-президентом США Джо Байденом. Про це він сказав в інтерв’ю британському The Telegraph по Skype.

«Навіщо потрібно знову втягувати в це Україну? Зараз ми насолоджуємося двопартійною підтримкою в США, як в Конгресі, так і в Сенаті. У нас є підтримка президента (Дональда Трампа. — Gazeta.ua). Ці записи не є чимось пріоритетним», — сказав Зеленський.

Він підкреслив, що Україна не хоче впливати на внутрішньополітичну чи зовнішньополітичну ситуацію в будь-якій країні, або на процес виборів в будь-якій країні. «Ми — незалежна держава. Сполучені Штати Америки — незалежна країна», — зазначив Зеленський.

«Послухайте, я нічого не знаю про деталі цієї угоди (між Порошенком і Байденом. — Gazeta.ua). І чи була ця угода досягнута або відкинута, і чи існувала взагалі ця угода. Мене цікавить тільки те, як можна було підслухати, записати на плівку офіс президента України», — заявив глава держави.